Het had er maar weinig aan gescheeld of Sinterklaas was onze wijk dit jaar vergeten te bezoeken. Gelukkig waren er twee mensen in de wijk die niet vonden dat dat kon en hebben Sinterklaas daarop aangesproken. Helemaal vergeten in alle drukte, daar kwam het op neer. Dus er moest het één en ander overlegd worden om er toch nog iets van te maken. We kregen hulp , een vrouwelijke Piet, tevens voorzitster van GV Sportlust, de welbekende Gymnastiekvereniging die in onze sporthal te vinden is, bood haar hulp aan om te gaan samenwerken, dat was een hele opluchting voor ons twee. Er werd overleg gepleegd en we kwamen samen met de hoge meneer van Albert Heijn tot een mooie oplossing dit jaar.

We vieren Sinterklaas dit jaar in twee verschillende leeftijdsgroepen in onze sporthal en ook zal Sinterklaas dit jaar een kort bezoekje brengen aan het winkelcentrum. De bedoeling is dat we er een prachtig feest van maken voor de kinderen van Sportlust én voor de kinderen uit onze wijk, met zwartepietengymnastiek en een leuke verrassing voor ieder kind. Vanaf vandaag liggen de inschrijfformulieren klaar bij de infobalie van Albert Heijn, wacht niet te lang maar vul je formulier in en lever het op tijd weer in bij Albert Heijn, hopelijk wordt het een mooi feest voor alle kinderen.

Alle verdere info lees je op het formulier en in de beide Facebook groepen van de Helmerhoek.

Saskia ( Voorzitster Sportlust). Linda en Wim van Noaberschap Helmerhoek Met medewerking van Albert Heijn Helmerhoek.