Dinsdag 10 september was de eerste bijeenkomst van het Wijkplatform na de vakantie.

Als allereerste werd er na de opening een minuut stilte gehouden ivm het overlijden van onze wijkagent Niels Scholten.

Enkele andere mededelingen:

Er werd een bestuursverandering aangekondigd. Marjan Veldhausz-de Graaff is afgetreden en Heidi Niehenker is nu tijdelijk voorzitter. Het bestuur gaat op zoek naar een nieuw bestuurslid voor het wijkplatform.

Een vertegenwoordiging van de Gaffelhoek nam deel aan de vergadering om hun zorgen te uiten over de eikenprocessierups. Zij vertelden de afgelopen zomer erg veel last ervan te hebben gehad en maken zich zorgen over de zomer van 2020. Samen met wijkbewoners van andere hoeken willen zij bij de gemeentelijke instanties aankloppen en de publiciteit zoeken voor een betere aanpak in de toekomstige bestrijding in onze wijk. Deze bewoners hebben voor een deel de kosten van de bestrijding van de rups zelf betaald maar zijn van mening dat deze taak is weggelegd voor de gemeente.

Jenne van der Velde vertelde bij het wijkplatform over de nieuwe website Helmerhoeknieuws, waarvan ook het wijkplatform met een eigen kolom gebruik van maakt in de toekomst.